Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12576
Stary 01.07.2009, 21:46
Co sezon to samo odświerzam strony kibicowskie i się wściekam... nie nie na brak transferów a na kibiców!
Wieczorny zwyczaj, przeglądam forum. Kibic Wisły obok chorobliwego zamiłowania do marudzenia ma jeszcze jedną cechę, wierzy w każdą KAŻDĄ spekulację prasową, więc pewnie jutro wp.pl napisze że Ronaldo chce zakosztować przygody w Polsce i na forum pojawi się milion filmików i "profesjonalnych" analiz jego przydatności. Społeczność forum podzieli się na zwolenników i przeciwników transferu i jeden gruby dziennikarzyna z bujną wyobraźnią dostarczy nam zabawy na kilka dni... A sztab w klubie nic sobie z tego nie robiąc będzie po cichu, profesjonalnie wykonywał swoją pracę.

Więcej wiary w ludzi związanych z Wisełką Panie i Panowie, mniej transferowego bajdurzenia.

p.s.
Bramkarz nadal będzie testowany.
Odpowiedz cytując