jeśli nie bedzie Kirma czy Bożoka i Vladavica to dlaczego podpisano nowego kontraktu z Zieniem

? Daje sobie ręke obciąc że Zieniu byłby lepszy od tej całej trójki razem wziętej.To samo Baszczu, pozbycie sie jego to tak jakby stracic przedniego siekacza.