Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12574
Stary 01.07.2009, 21:38
jeśli nie bedzie Kirma czy Bożoka i Vladavica to dlaczego podpisano nowego kontraktu z Zieniem ? Daje sobie ręke obciąc że Zieniu byłby lepszy od tej całej trójki razem wziętej.To samo Baszczu, pozbycie sie jego to tak jakby stracic przedniego siekacza.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 01.07.2009 o godz. 21:41.
Odpowiedz cytując