Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12566
Stary 01.07.2009, 21:05
djpavelas napisał(a):Wyświetl post
nie to, żebym narzekał na naszą polityke transferową, ale zwyczajnie człowieka aż cholera bierze kiedy czyta się, że na dniach, piłkarz typu Kirm, Bozok, Carlinhos lub ten bramkarzyk, mają podpisac kontrakty, mijają godziny, dni a tu nic sie nie dzieje a zamiast nowych piłkarzy mamy non stop corusz to nowe spekulacje transferowe a potem okazuje się wielka klapa, dementacja lub rezygnacja z danego piłkarzyny :/ ... wierze jednak, że nasz zarząd wie co robi i ma jeszcze wiele asów w rękawie
Rozumiem ze to sa oficjalne informacje klubu, ze ktos ma podpisac ?
Odpowiedz cytując