Wyświetl pojedynczy post
IpkiS_Samo_zŁo
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12565
Stary 01.07.2009, 21:05
ja tylko slowko odnosnie Jopa
Wierzy z Was ktos w sciagniecie Jopa po to zeby siedzial na lawce? Nie bedzie przeciez w Wisle gral za 150tys euro nie?
Ja plotki o przyjsciu Jopa traktowalbym raczej jako sygnal iz szykowany jest obronca w miejsce innego ktory moze odejsc (czytaj: Marcelo)
TRZY NAJPIĘKNIEJSZE POLSKIE MIASTA...
... TRZY NAJWSPANIASZE POLSKIE KLUBY....
Odpowiedz cytując