|
ja tylko slowko odnosnie Jopa
Wierzy z Was ktos w sciagniecie Jopa po to zeby siedzial na lawce? Nie bedzie przeciez w Wisle gral za 150tys euro nie?
Ja plotki o przyjsciu Jopa traktowalbym raczej jako sygnal iz szykowany jest obronca w miejsce innego ktory moze odejsc (czytaj: Marcelo)
TRZY NAJPIĘKNIEJSZE POLSKIE MIASTA...
... TRZY NAJWSPANIASZE POLSKIE KLUBY....
|