Wyświetl pojedynczy post
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12560
Stary 01.07.2009, 20:51
bo oni wszyscy myślą, że Wisła to Real Madryt, a Bogusław Cupiał to Florentino Perez. Niestety tak nie jest. Nie mamy 200 mln Euro.... Nie szastamy pieniedzmy na prawo i lewo. A nasza liga podwórkowa to dno. Żaden piłkarz z nazwiskiem i renomą w Europie nie przejdzie do nas. Okienko ruszyło dopiero trwa nie cały 1 dzien, a wy juz lamentujecie, ze nie ma transferów? Głowe pod kran z zimna wodą dać i ochłonąć. Jak maja być transfery to będą. Zaufajmy Bednarzowi. Juz pokazał, że może nas zaskoczyć. A jak przyjdzie 3-4 piłkarzy to wtedy będziecie go wychwalać i nosić na rękach. Napinacze internetowi........
Odpowiedz cytując