Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12555
Stary 01.07.2009, 20:28
kurde ludzie weźcie dajcie sobie niekótrzy na wstrzymanie szlag człowieka trafia jak wszyscy płaczą, że dzisiaj nie ma transferów.Czy nie można poczekać spokojnie i cierpliwie?Owszem mamy jeden transfer zwie się Łukasz Garguła od dzisiaj obowiązuje go 5 letnia umowa.Transfery będą w swoim czasie
Odpowiedz cytując