Wyświetl pojedynczy post
nowicjusz432
Banita
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12553
Stary 01.07.2009, 20:26
Wczoraj nie doszło jeszcze do podpisania umowy z reprezentantem Słowenii Andrażem Kirmem. Do zawarcia kontraktu powinno dojść jednak do końca tygodnia."
no to się cyrk zaczyna znowu. Podobnie jak z Bozokiem. Miejmy nadzieje ze uda się sfinalizować kontrakt.
Ile tu już bylo pewnych źródeł. Nie ma info na oficjalnej nie ma nic. Tak samo ta wiadomosć dziś o Jopie. Pierwsza pojawiła sie wislakrakow.com a okazalo się ze to plotka i rzecznik odrazy zdementowal.
Ostatnio edytowane przez nowicjusz432 : 01.07.2009 o godz. 20:28.
Odpowiedz cytując