mic napisał(a):

|
Kiedys chcialem zliczyc wszystkich bramkarzy testowanych, wyszlo mi ich 5 (pieciu). Wiec legendy made by weszlo lepiej sobie pozostawic w glebokim powazaniu. Wstyd w testowaniu ? Dla mnie wstyd bylby jakby podpisali z jakims lamaga co pilki zlapac nie umie
|
Też nie wiem jak to wyliczyli, ale tak powtają właśnie legendy