Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12543
Stary 01.07.2009, 20:08
kohprzem'68 napisał(a):Wyświetl post
To jest trochę dziwne jesli obserwuje się kogos od pół roku i dopiero po wdóch meczach i kilku dniach treningów uznaje się że to jednak nie to .

naprawde wierzysz, ze ktokolwiek kogokolwiek ogladal?
Groundhopper
Odpowiedz cytując