Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Santosinho
Junior Member
Od: 11.2007
Skąd: Kłębowiec/Wałcz/Piła
Offline
#
12539
01.07.2009, 19:46
No i szkoda... nie żebym krakał, ale chyba będziesz dalej testować "nowego" bramkarza. Tylko ile można?
Szukam kibiców Wisełki Kraków z województwa zachodniopomorskiego, ewentualnie wielkopolskiego. Proszę pisać na priv
Santosinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Santosinho
Odwiedź stronę domową użytkownika Santosinho!
Znajdź inne posty napisane przez Santosinho