|
Jest też kwestia przecież na ile można podciągnąć jeszcze jego umiejętności. Tu kłania się trener i czy będzie mu się chciało :/
Opis z wypluciem piłki rzeczywiści nie napawa optymizmem, ale też nie wiemy dokładnie jak to wyglądało. Były przecież trudne warunki na boisku.
Zarząd moim zdaniem powinien się zastanowić czy gość jest lepszy od Cebanu jako drugi bramkarz, i czy kwota transferu odpowiada jego umiejętnościom czy też przepłacamy.
Boję się cholernie że Pawełek złapie kontuzję i zostaniemy z sitem między słupkami.
|