royalmichael napisał(a):

No i już jest powód, żeby go wysłać do domu.
Czy ja kiedyś wejdę na oficjalną stronę i przeczytam, że ktoś podpisał kontrakt?
|
powodem moze byc jego ponoc słabiutka postawa na traningach... moim zdaniem to nie jest napewno bramkarz lepszy od Mariusza Pawełka.. wiec się nie zdziwie jak go dzis posla do Bośni.