Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Przemoo
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Częstochowa
Offline
#
12533
01.07.2009, 19:31
napewno nie dzisiaj... biorąc pod uwagę niechęć do tego bramkarza dwa poważne kiksy niezależnie od warunków skreślają go niemal w 100%. Chociaż nie padła bramka z żadnego z nich ale drugiego "Szczęściarza" na bramce nie potrzebujemy...
Przemoo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Przemoo
Znajdź inne posty napisane przez Przemoo