|
Senior Member
Offline
|
#139

01.07.2009, 19:18
|
Brożek i Smolarek też w Rubinie?
Cytat:
Zdaniem holenderskich mediów Rafał Murawski już wkrótce może mieć w zespole Rubina Kazań polskich kolegów. Specjalistyczny portal v-bal.nl poinformował, że mistrz Rosji zainteresowany jest dwoma innymi reprezentantami naszego kraju.
Holendrzy donoszą, że Rubin chce pozyskać napastnika Wisły Kraków Pawła Brożka oraz Ebiego Smolarka, zawodnika Racingu Santander.
Trzech polskich zawodników stworzyłoby w rosyjskiej ekipie małą kolonie. Czy transfery Smolarka i Brożka są realne? Jeśli chodzi o względy finansowe to na pewno - Rubin pieniądze ma.
Czy potrzebuje naszych piłkarzy? W ataku ekipy z Kazania nie ma wielkich nazwisk.Najbardziej znany jest Argentyńczyk Alejandro Dominguez, oprócz niego trener mistrzów Rosji ma do dyspozycji Romana Adamowa, Aleksandra Bucharowa i Turka Hasana Kabze. Te nazwiska nie rzucają na kolana, więc wygląda na to, że dla dwóch Polaków znalazłoby się w Rubinie miejsce.
|
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32272,t...wiadomosc.html
|
|