Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
12531
01.07.2009, 19:11
Mecz chyba przerwany przez grad... i się zaprezentował Nurkovic przez niecałe 20 minut :/
I weź tu oceń obiektywnie jego postawę...
Luk4s
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luk4s
Znajdź inne posty napisane przez Luk4s