Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12524
Stary 01.07.2009, 18:41
matizaq napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie to nie ma sensu ściągać tego bramkarza jeżeli ma iść na ławę. A skoro sztab zdecydował,że wejdzie dopiero po przerwie to widocznie stwierdzono ,że jest słabszy od Pawełka. Wiadomą rolę odegrał pewnie Pan Kazimierski.....l
niekoniecznie, bo pewnie po I polowie zagra gorszy sklad i Nurkovic bedzie mial szanse sie pokazac, bo pewnie sie troche cofniemy.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując