matizaq napisał(a):

|
Jak dla mnie to nie ma sensu ściągać tego bramkarza jeżeli ma iść na ławę. A skoro sztab zdecydował,że wejdzie dopiero po przerwie to widocznie stwierdzono ,że jest słabszy od Pawełka. Wiadomą rolę odegrał pewnie Pan Kazimierski.....l
|
niekoniecznie, bo pewnie po I polowie zagra gorszy sklad i Nurkovic bedzie mial szanse sie pokazac, bo pewnie sie troche cofniemy.