|
Mnie ciekawi jedno, tyle było trąbienia że dzisiaj decydujący mecz Nurkovića i ma zadecydować o tym czy u nas zostanie czy nie, a tu Pawełek w pierwszym składzie. Oby mu dali szansę w II połowie, mam nadzieje że będzie miał szanse pokazać na co go stać.
|