Nostradamus26 napisał(a):

Nie wiem czy kupno Słoweńskiego skrzydłowego wyjdzie Wiśle na zdrowie - porównując go jedynie z Bożokiem, ten ostatni gra w lepszej lidze, ma drybling i szybkość, dysponuje również niezłym dośrodkowaniem, a więc posiada cechy rasowego skrzydłowego. Kirm gra w lidze słoweńskiej (jedna z najgorszych lig w Europie - najsłabsza jeśli chodzi o kraje bałkańskie), nie jest zawodnikiem szybki, ostatnio występował tak w ogóle w środkowej linii - oby to po Jirsaku nie był kolejny chybiony transfer Bednarza - jesli dojdzie on do skutku (w nie wierzę).
(...)
|
Que? Najsłabsza? Jaaaasne, Czarnogórcy mają zajebistą ligę, Albańczycy również. Poza tym, nie wydaje mi się, aby ligi: bośniacka i macedońska były jakoś wyraźnie silniejsze.
Poza tym, to Kirm jest podstawowym REPREZENTANTEM kraju, a Bożok? Wydaje mi się, że jednak pan Jacek lepiej potrafi ocenić jakość piłkarza, niż Ty.
Pozdrawiam wszystkich smartass'ów.
