Nostradamus26 napisał(a):

|
Dlaczego takie Teplice były w stanie sprowadzić do siebie Dzeko trzy lata temu 9dzisiejszy mistrz niemiec) za 1/3 kwoty którą musielibyśmy zapłacić za Nowaka - paranoja...
|
Bo sprowadzili go z klubu Zeljeznicar Sarajevoi kosztował około 50 tys euro.A my kupujemy ze słabszych lig bo nas nie stać na piłkarzy z Portugalii czy nawet Rumunii.