Snoop1906 napisał(a):

|
znalazlem rakie info wraz z video o Jopie i dw óch zawodnikach regginy którzy maja przyjsc do wisly : http://je.pl/2k8j
|
Kolego moglbys przestac reklamowac swoj nedzny portalik ? Bo gowno a nie fakty, lub chociaz domysly. Uslyszales ze cos dzwoni, ale gdzie i jak to nie masz pojecia
tommiyacht: Nurkovic byl podobno obserwowany od pol roku, przynajmniej wg TWSD, troche dziwne ze o jego przyszlosci decydowac bedzie tylko jeden-dwa mecze