Wyświetl pojedynczy post
tylko_na_kilka_dni
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12510
Stary 01.07.2009, 16:02
szczaq21 napisał(a):Wyświetl post
Tam, tam, tam oficjalna nie działa. Moze jakiś transferek.
eheh uwazasz, ze aby napisac newsa [ o transferze czy o czymkolwiek] to trzeba wylaczac strone?
Odpowiedz cytując