Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12505
Stary 01.07.2009, 15:47
Mam nadzieję,że transfer Jopa nie dojdzie do skutku.Bo to by oznaczało,że bierzemy byle kogo,byleby tylko był za darmo.Nie wiem jak można nazwać go "pewnym i doświadczonym obrońcą,idealnym na ławkę".Przecież to piłkarz na miarę Odry Wodzisław lub Polonii Bytom.Popełnia mnóstwo błędów,jest wolny i schematyczny,każdy zawodnik posiadający choć trochę szybkości będzie go woził jak chciał.Nie wiem jak można było pozbyć się pewnego Baszcza,symbol klubu,który spędził u nas 9 lat i zamienić na starego,wypalonego Jopa bez formy.Myślałem,że już wszyscy się na nim poznali,ale jak widać dla naszego sztabu liczy się to,że jest za darmo.Kompletnie nie rozumiem działań zarządu.Po doniesieniach prasowych miałem nadzieję na pozyskiwanie przez Wisłę piłkarzy prezentujących przyzwoity poziom sportowy,obligujący do rozwoju i sukcesów.Jeśli następne wzmocnienia będa pokroju Jopa,to nic w Europie nie zwojujemy.Przykre,ale prawdziwe.
Odpowiedz cytując