Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12498
Stary 01.07.2009, 15:02
GERO7 napisał(a):Wyświetl post
Mi sie wydaje ze news z Jopem to sciema. Pewnie jakis dziennikarzyna sprawdzil ze FK Moskwa trenuje w tym samym osrdoku co Wisla i juz mu zaswiecila zarowka ,ze ma material "Jop w Wisle"
gratuluję wyczucia. zobacz sobie źródło tej informacji o Jopie i hosta forum na którym to napisałeś.
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 01.07.2009 o godz. 15:05.
Odpowiedz cytując