GERO7 napisał(a):

|
Mi sie wydaje ze news z Jopem to sciema. Pewnie jakis dziennikarzyna sprawdzil ze FK Moskwa trenuje w tym samym osrdoku co Wisla i juz mu zaswiecila zarowka ,ze ma material "Jop w Wisle"
|
gratuluję wyczucia. zobacz sobie źródło tej informacji o Jopie i hosta forum na którym to napisałeś.