kha1 napisał(a):

|
Kogo powinniśmy sprowadzić? NAZWISKA. Mówi się, że one nie grają. Ale to one pomagają innym grać lepiej niż normalnie, więc skończmy - za przeproszeniem - pieprzyć wymyślając zawodników z RPA/USA którzy zagrali 3 dobre mecze, a skupmy się na ludziach którzy są sprawdzeni. Co z tego, że za niektórych będzie trzeba zapłacić 4mln złotych, chce się być na górze to trzeba inwestować!
|
Łukasz Garguła -16 meczów w reprezentacjii Polski
Mariusz Jop- 26 meczów w reprezentacjii Polski
Andraz Kirm -17 występów w reprezentacjii Słowenii
Adis Nurković - 2 mecze w reprezentacjii Bośni i Hercegowiny
Jeżelii to dla ciebie nie są wystarczające nazwiska to cie uświadomię : Gramy w Polskiej Ekstraklasie ! Na lepsze nas nie stać !