Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
GERO7
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
12496
01.07.2009, 14:59
Mi sie wydaje ze news z Jopem to sciema. Pewnie jakis dziennikarzyna sprawdzil ze FK Moskwa trenuje w tym samym osrdoku co Wisla i juz mu zaswiecila zarowka ,ze ma material "Jop w Wisle"
GERO7
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez GERO7