Iban Mayo napisał(a):

Jak dla mnie 100 tys Euro to max ile możemy mu dać jak na rezerwowego. Jeśli chcą mu dać więcej jestem absolutnie na nie.
|
U ruskich sie dorobil to raczej u Nas nie bedzie duzo pobieral. Ciekawy jestem na ile lat mu zaproponuje Wisla kontrakt?