Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12493
Stary 01.07.2009, 14:49
Iban Mayo napisał(a):Wyświetl post

Jak dla mnie 100 tys Euro to max ile możemy mu dać jak na rezerwowego. Jeśli chcą mu dać więcej jestem absolutnie na nie.
U ruskich sie dorobil to raczej u Nas nie bedzie duzo pobieral. Ciekawy jestem na ile lat mu zaproponuje Wisla kontrakt?
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując