|
Jedyne co może wkurzać to to że jest już 1(a bardziej że tylko 2 tygodnie do cholernie ważnego meczu), godzina 15.30 i nadal jesteśmy na -4(Cleber,Zieniu,Baszczu,Boguski) i to martwi.
Reszta czyli kupa nazwisk ,przymiarek, już prawie załatwionych transferów - to na prawdę nie ma się czym podniecać, szczególnie że w sprawach, nazwijmy to politycznych, jeśli pismak wyssie sobie coś z palca, to może mieć nieciekawie, a jeśli chodzi o piłkę to panuje pełna samowolka a jak wiadomo każdy chce mieć co wsadzić do ryja=wierszówka/kliknięcia itp.
Ogólnie widać że klub szuka - na cuda do 15tego(w sensie że w podstawowym składzie wybiegnie ze 3 nowych) nie ma co liczyć , należy tylko liczyć że dziury zostaną załatane dosyć solidnie, Levadie przejdziemy a do kolejnych meczów, potencjalne nowe twarze, zdołają się w zespół wkomponować.
|