|
Nie rozumiem was ! Przecież Jop to jest idealny kandydat na rezerwowego obrońcę : doświadczony, darmowy, gwarantujacy jakiś poziom... Może zdarzają mu sie "buble" ale na zmiennika będzie jak znalazł. I co najważniejsze jest Polakiem ! Wole ,żebyśmy inwestowali pieniądze w zawodnikow ofensywnych i sprowadzali takich obrońców niż kupowali graczy defensywnych (typu Braz czy Glik) ,którzy mogą sie nie sprawdzić. Pozatym lepszy Jop niż nic. Przynajmniej będzie miał kto zagrać w razie kontuzjii Arka czy Marcelo a nie przekwalifikowani gracze z innych pozycji ( Diaz, Singlar).
Jak najbardziej jestem na TAK ! Mam nadzieje ,że doczekamy się jeszcze paru takich niespodzianek .....
Cytat:
|
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
|
|