Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12479
Stary 01.07.2009, 14:04
Nie rozumiem was ! Przecież Jop to jest idealny kandydat na rezerwowego obrońcę : doświadczony, darmowy, gwarantujacy jakiś poziom... Może zdarzają mu sie "buble" ale na zmiennika będzie jak znalazł. I co najważniejsze jest Polakiem ! Wole ,żebyśmy inwestowali pieniądze w zawodnikow ofensywnych i sprowadzali takich obrońców niż kupowali graczy defensywnych (typu Braz czy Glik) ,którzy mogą sie nie sprawdzić. Pozatym lepszy Jop niż nic. Przynajmniej będzie miał kto zagrać w razie kontuzjii Arka czy Marcelo a nie przekwalifikowani gracze z innych pozycji ( Diaz, Singlar).

Jak najbardziej jestem na TAK ! Mam nadzieje ,że doczekamy się jeszcze paru takich niespodzianek .....
Cytat:
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
Odpowiedz cytując