Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12467
Stary 01.07.2009, 13:30
Młodego perspektywicznego to mamy Marcelo. A Jop będzie rezerwowym i myślę że tę rolę może dobrze pełnić uwzględnaijąc wszelkie jego mankamenty. Mimo wszysko ważnym też jest to że to Polak bo jeśli stosunek obcokrajowców do Polaków jest zaburzony to też najlepiej nie jest.A dodatkowy środkowy po odejściu Clebera jest konieczny.
Odpowiedz cytując