|
Dla mnie Łobo jest dobrym zawodnikiem.
Moze nie jest to zawodnik błyskotliwy posiadający,jakiś wyśmienity drybling ,ale potrafi dobrze zacentrować ,nie żle uderzyć na bramkę ,posiada dobre warunki fizyczne.
Porównywałbym go z Markiem Zieńczukiem.Jak tylko przepracuje cały cykl treningowy ,to jestem niemal pewny ,ze będziemy mieli z niego pożytek.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|