|
ja uważam, że jeśli Mariusz przyjdzie do Wisły to będzie dobry ruch, ale: za darmo, lub za małe pieniążki i z rozsądnym kontraktem. Idealny zmiennik dla naszych etatowych stoperów, jest tu chyba jakaś myśl sztabu szkoleniowego, bo pewnie podpiszą z nim na max 2 lata, a już bodajże po pół roku wróci Kowalski, który miejm nadzieje ogra się w Piaście.
|