Jaki wolny jaki wolny?
Był najszybszym człowiekiem na Euro.W dodatku prędkosc tą uzyskał schodząc do szatni(o ile dobrze pamiętam informacja z nonsensopedii)
A tak na poważnie moim zdaniem byłby to nieudany ruch.Obrońca wolny,wyjątkowo niezwrotny.Dla mnie oznaczałoby to zrobienie niestety kroku w tył.
Mam nadzieję że ta informacja się nie sprawdzi.