Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KCW
Member
Od: 05.2009
Offline
#
12436
01.07.2009, 12:48
http://www.wislakrakow.pl/
mamy środkowego obrońce
Ja z się z tego ciesze nie wiem jak Wy
KCW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KCW
Znajdź inne posty napisane przez KCW