Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3309
Stary 01.07.2009, 12:02
pysio napisał(a):Wyświetl post
a ja mam takie dziwne wrażenie, że ta nowa trybuna C jest jakaś taka malutka? taka pudełkowa... taka niczym z Kielc :/
Ja mam tak samo No ale moze jak powstanie całe to to inaczej bedzie wyglądac
Odpowiedz cytując