Wyświetl pojedynczy post
maaarcin
Moderator
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12417
Stary 01.07.2009, 11:22
KCW napisał(a):Wyświetl post
Już jest po dwunastej a o Kirmie ni c nie ma ;/
kolejne takie posty beda oznaczac odpoczynek do konca okienka transferowego
Odpowiedz cytując