Wyświetl pojedynczy post
leyzer87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 01.07.2009, 10:13
banasik napisał(a):Wyświetl post
(...) this is realy fuck up, and Flora fans write on our forum sentence "Wisla is on of the best fans",
(bad english) (...)

It's not like am a dreamer, but dude. We're TOP. We ARE one of the best supporters in Europe. Who's better, or just really good? Some Turkish fans, some greeks, a supporters of few clubs out of old Yugoslavia(Dinamo Zagreb, Partizan, Zvezda etc.), Entracht Frankfurt, Some fans fron scandinavia, and that's probably all.

There's no point in tryin' to be so timid. Be proud of what we've done!
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując