Temat
:
Wisla Krakow in Tallinn
Wyświetl pojedynczy post
FloraTallinn
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
17
01.07.2009, 09:44
Well, we just want to support Wisla with you, Wisla is good team and it is not every day when one of the best fans comin to tallinn,
hehe, we dont have any left wing bastard in our fans section, many fans is very right-conservative,
FloraTallinn
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FloraTallinn
Znajdź inne posty napisane przez FloraTallinn