Wyświetl pojedynczy post
przemek_wisla
Junior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Jabłonna Lacka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12400
Stary 01.07.2009, 09:18
mówiło się ze Nei był za 850 tyś €, a na takiego lichego zawodnika wisła powinna pójsć. a swoją droga nei mogę doczekac sie na Kirma.

u nas kirma a w realu karim xD
"To jest polska liga tu niema świadomosci"
Odpowiedz cytując