Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
przemek_wisla
Junior Member
Od: 02.2008
Skąd: Jabłonna Lacka
Offline
#
12400
01.07.2009, 09:18
mówiło się ze Nei był za 850 tyś €, a na takiego lichego zawodnika wisła powinna pójsć. a swoją droga nei mogę doczekac sie na Kirma.
u nas kirma a w realu karim
xD
"To jest polska liga tu niema świadomosci"
przemek_wisla
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez przemek_wisla