przemek_wisla napisał(a):

|
no niby tak ale Jirsak nie spłacił pieniędzy 700 tyś € , za taką kase mozna miec napastnika. Ja myślałem bardziej o kimś drugim takim jak kirm. W środku jest cantoro guła SOBOL Jirsak diaz boguski. powiedziałbym ze przesyt.
|
Lichego napastnika, bardzo lichego napastnika ale nie kogoś sensownego, bo 700 tys. euro to śmieszne pieniądze w piłce nożnej. Niestety w Polsce jednak to kupa kasy dla klubu i stąd mamy to co mamy czyli na chwilę obecną żadnego wzmocnienia.