Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
przemek_wisla
Junior Member
Od: 02.2008
Skąd: Jabłonna Lacka
Offline
#
12397
01.07.2009, 09:08
nie zgadzam się z toba. Jeśli Jirsak i łobo bedą w formię no jak to brzmi.
hmmm.. kiedy oni byli w formię ...pomocnik jest ważniejszy od stopera. gdzie jest marcelo diaz głowa singlar moze grać.
"To jest polska liga tu niema świadomosci"
przemek_wisla
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez przemek_wisla