Wyświetl pojedynczy post
przemek_wisla
Junior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Jabłonna Lacka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12397
Stary 01.07.2009, 09:08
nie zgadzam się z toba. Jeśli Jirsak i łobo bedą w formię no jak to brzmi. hmmm.. kiedy oni byli w formię ...pomocnik jest ważniejszy od stopera. gdzie jest marcelo diaz głowa singlar moze grać.
"To jest polska liga tu niema świadomosci"
Odpowiedz cytując