Wyświetl pojedynczy post
przemek_wisla
Junior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Jabłonna Lacka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12395
Stary 01.07.2009, 09:03
no niby tak ale Jirsak nie spłacił pieniędzy 700 tyś € , za taką kase mozna miec napastnika. Ja myślałem bardziej o kimś drugim takim jak kirm. W środku jest cantoro guła SOBOL Jirsak diaz boguski. powiedziałbym ze przesyt.
"To jest polska liga tu niema świadomosci"
Odpowiedz cytując