|
no niby tak ale Jirsak nie spłacił pieniędzy 700 tyś € , za taką kase mozna miec napastnika. Ja myślałem bardziej o kimś drugim takim jak kirm. W środku jest cantoro guła SOBOL Jirsak diaz boguski. powiedziałbym ze przesyt.
"To jest polska liga tu niema świadomosci"
|