Stanlej13 napisał(a):

|
I myślisz, że wszyscy się tak spieszą, że już o 8 rano gonią podpisywać umowy? Jeśli coś ma się dzisiaj wyjaśnić to poczekaj do wieczora...
|
Sądzę, że w godzinach 12-14 powinna pojawić się informacja na temat transferu Kirma.
Patrząc analogicznie na informacje dotyczące transferu Garguły (link poniżej).
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ula_podpisana/
Jak widać wiadomość pojawiła się kilka minut po południu. Zaczekajmy jeszcze te parę godzin Panowie
