Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12392
Stary 01.07.2009, 08:27
Stanlej13 napisał(a):Wyświetl post
I myślisz, że wszyscy się tak spieszą, że już o 8 rano gonią podpisywać umowy? Jeśli coś ma się dzisiaj wyjaśnić to poczekaj do wieczora...
Sądzę, że w godzinach 12-14 powinna pojawić się informacja na temat transferu Kirma.

Patrząc analogicznie na informacje dotyczące transferu Garguły (link poniżej).

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ula_podpisana/

Jak widać wiadomość pojawiła się kilka minut po południu. Zaczekajmy jeszcze te parę godzin Panowie
Odpowiedz cytując