kacpergawlo napisał(a):

|
Nasi działacze coś w cluja lecą. Piszą do Rużomberoka o problemach finansowych, a do klubu leci 5 razy droższy Kirm, zero powagi.
|
a może nie stać nas na dwóch zawodników na tę pozycje.. biorą Kirma to nie ma $$ na Bozoka, proste
