Wyświetl pojedynczy post
buters87
Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12391
Stary 01.07.2009, 08:19
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Nasi działacze coś w cluja lecą. Piszą do Rużomberoka o problemach finansowych, a do klubu leci 5 razy droższy Kirm, zero powagi.
a może nie stać nas na dwóch zawodników na tę pozycje.. biorą Kirma to nie ma $$ na Bozoka, proste
Odpowiedz cytując