Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12390
Stary 01.07.2009, 07:44
Hmm... Przypomniał mi się wywiad z Cupiałem, w którym niezadowolonych z transferów zapraszał do współfinansowania klubu.


Z przymrużeniem oka - http://www.weszlo.com/news/3231
Odpowiedz cytując