Temat
:
Wisla Krakow in Tallinn
Wyświetl pojedynczy post
Cojojon
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
11
30.06.2009, 21:39
Can You write "Wisła" with big letter "W"?
thanks.
Cojojon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cojojon
Znajdź inne posty napisane przez Cojojon