Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12379
Stary 30.06.2009, 21:38
Pisałem kilkanaście stron temu, że Bozok do nas nie przyjdzie, a wszyscy piali nad nim z zachwytu. A teraz piszę, że z Kirma również nic nie będzie. Przekonacie się
Odpowiedz cytując