mam program SE Themes Creator. Zrobiłem sobie motyw jednak coś mi w nim nie pasuje i nie wiem jak to zmienić...a mianowicie te ikonki żeby były przeźroczyste (tzn. żeby w miejsca tych szarych pól było to białe tło z tą laską)
http://i43.tinypic.com/1y50jq.jpg