"Bośniak trenuje z wiślakami od zeszłego czwartku, jednak trener bramkarzy Wisły, Jacek Kazimierski, nie jest przekonany do transferowania tego zawodnika. Nurković bardzo dobrze spisał się jednak w sparingowym meczu z MFK Ružomberok (2-1).
Jak już informowaliśmy, trener Kazimierski nie był obecny na tym spotkaniu, nie widział więc zawodnika NK Travnik w akcji. Będzie miał okazję, aby to nadrobić podczas meczu z Węgrami. Po nim być może poznamy decyzję sztabu trenerskiego Wisły."
źródło http://wislaportal.pl
Bez komentarza. Pan Kazimierski ocenił jego grę w wywiadzie nie widząc tego meczu. Ciekawe co w tym czasie robił. Być może odwiedzał jedno z warszawskich kasyn, lub imprezował gdzieś za miastem. Mam nadzieje, że Nurković zagra świetny mecz i pan Jacek nie będzie miał już dużo do powiedzenia w sprawie transferu. Gołym okiem widać, że ten chłopak ma warunki i potencjał, aby zostać 1-szym bramkarzem Wisły.