|
Ok, to tak.
1. Brozek przyszedł i na wypozyczeniach sie rozwijał a nie u nas, a czy my mamy czas (7 lat - tyle Brozkowi potrzeba było czasu aby "zaskoczył") czy potrzebujemy napadziora na teraz ktory strzeli bramki w liczbie dwucyfrowej ?
2. Beto mogl sie zaaklimatyzowac mógł, ale jak mowilem nie ja tu rządze i pewnie chodziło też o czas, moze w złym momencie do nas trafił ? Nie wyszło mu i tyle. Inni napastnicy u nas tez nie dają sobie rady ze strzelaniem.
3. Bruno nie mowie że był jakis tam wybitnym piłkarzem którego chciałyby wielkie marki, ale było zainteresowanie ze strony słabszych zespołów Bundes. Ostatecznie trafił do Jagi bo tu miał miec zapewniony rozwoj, jesli chcesz moge ci wysłać na PW filmiki z jego golami, przeprowadzonymi akcjami czy wykonywaniem rzutow wolnych, dryblingiem - oczywiscie 2 liga brazylijska i urugwajska no więc sam wiesz jak to jest z wyłapywaniem talentów z tak odległych stron. Paulista podobnie przyszedł do nas z bardzo słabych zespołów.
Dlatego napastnik, jesli ma być, to gwarantujący poziom, bo chcemy aby juz strzelał.
|