Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
damian755
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
12365
30.06.2009, 19:43
a skąd wiesz że Beto mógł sie zaaklimatyzować a Bruno jak był toki dobry w poprzednich klubach to do jagi by nie trafił
damian755
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do damian755
Znajdź inne posty napisane przez damian755